Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

Zayıf Gösteren Giyim Önerileri

Zayıf Gösteren Giyim Önerileri

angi Kumaş Zayıf Gösterir?

Eğer giyim seçimleriniz ile olduğunuzdan daha zayıf görünmek istiyorsanız, o halde hangi kumaş daha zayıf gösterir? Sorusunun yanıtını bilmeniz faydalı olacaktır. Daha ince iplikle dokunan kumaşlar daha zayıf gösterirken, yumuşak dokulu ve kalın olmayan kumaşlar her zaman daha ince görünmenizi sağlayacaktır. Dolayısı ile hangi kumaş daha zayıf gösterir? Sorusunun  yanıtı kesinlikle ince kumaşlar olmalıdır. Siz de daha ince bir görünüme sahip olmak isterseniz, kalın kumaşlar yerine ince ipliklerden üretilen kumaşları tercih etmelisiniz.

Zayıf Görünmenin Püf Noktaları

Giyim tercihlerinizi doğru bir şekilde yaptığınız sürece nerede ise bir iki beden daha ince görünmeniz mümkün olacaktır. Hem kumaşın cinsine hem de kumaşın rengine ve kumaş üzerinde kullanılan desenlere dikkat ederek giyinmeniz bölgesel kilolarınızı saklamak adına son derece önemli konuların başında gelmektedir. Zayıf görünmenin püf noktaları ise;

Kıyafetlerde desenlere dikkat edin; boyuna çizgili kıyafetler her zaman kiloyu en iyi şekilde kapatacak detaylardan biridir. Ayrıca kişileri olduğundan daha kilolu gösteren bir detay ise  enine çizgili kıyafet seçimleridir. Dolayısı ile her zaman boyuna çizgili kıyafet tercihinde bulunmanız tavsiye edilir.

Zayıf görünmek için koyu renkleri tercih edin; koyu renkler her zaman zayıf görünmenin püf noktaları arasında yer alır. Siyah, kahverengi, zümrüt yeşili, mürdüm ve lacivert renkleri günlük yaşantınızda tercih edebilirsiniz.

Düz ve desensiz çorapları tercih edin; kilolarını saklamak isteyen kişiler çorap seçimlerine de özne göstermelidir. Desenli ve çizgili çoraplar bacakları oldukça kalın gösterir. Bu nedenle her zaman düz çorap kullanılması  tavsiye edilmektedir. Yine koyu renk çorap tercihi doğru olacaktır.

Göbek bölgesini kapatacak ürünler kullanılmalı; bölgesel kiloya sahip olan kişiler göbek bölgesinin kapatacak şekilde bol kıyafetler tercih edebilir. Eğer göbek bölgeniz çok fazla dikkat çekiyorsa, o halde yaka ya da kol gibi alanlarda elbiseye hareketlilik kazandırmanız mantıklı olacaktır. Bu sayede göbek tüm dikkatler göbek bölgesine değil de hareket kazandırdığınız bölgelere yoğunlaşacaktır.

 
 
 
Yorum Yap