Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

Yaz Mevsiminin Favorisi Pastel Kombinler…

Yaz Mevsiminin Favorisi Pastel Kombinler…

Pastel Kombinlerinizde Bunlara Dikkat!

Pastel renkler ilk bakışta güzel bir izlenim oluştursa da pastel renklerle kombin yapmak biraz özenli bir süreci gerektirir. Bu tonlar desteklenmedikleri noktada sönük ve sıradan olabilecekken, bir araya getireceğiniz parçalara ve onların renklerine göre etkili bir stil oluşturmaktadır. Bundan dolayı, eğer pastel renklere sahip bir kombin yapacaksanız, önerilerimize kulak vermelisiniz…

Pastel Renklerle Nötr Renkleri Kullanın

Mint yeşili ya da Somon Elbise ile kombin yapmaya hazırlanıyorsanız, bu renklerle hangi renk tonunu kullanacağınız biraz kafa karıştırıcı olabilir. Söz konusu kombininizde risk almak istemiyorsanız bizim tavsiyemiz nötr renklerden yana olmanızdan olacaktır. Mesela kırık beyaz veya kireç beyazı bir ayakkabı ve çanta pastel tonlar ile mükemmel bir uyum yakalayabilir. Eğer kombinizde tercih edeceğiniz pastel rengi daha sıcak bir tona sahipse kombininizde nötr renk olarak siyahı tercih edebilirsiniz.

Pastel Renk Bütünlüğü Oluşturun

Sanırsak pastel renk kombini yapmanın hem en zor hem de en kolay yolu, tüm kombininizi aynı tonlarından yapmanız olacaktır. Bej renginde bir elbise ya da tulum ile pastel bir kombin yaparken, diğer tüm parçalarınızı bej tonlarında seçerek, başarılı bir kombin aynı zamanda da monokrom bir stil oluşturabilirsiniz. Ancak, burada dikkat etmeniz gereken en önemli detay söz konusu bej tonları arasında dengeyi kurmak. Bej elbiseniz soğuk bir tona sahipse ayakkabı, çanta ve diğer tamamlayıcı parçalarınızın çok daha sıcak bir bej rengi olmasını sağlamanız mühim.

Pastelin Her Tonuna Ne Dersiniz?

Kombininizde birçok farklı pastel tona yer vermek biraz çılgınca gelebilir ama doğru ve orantılı şekilde kullanıldığında kuşkusuz ortaya benzersiz bir görünüm çıkacaktır. Örneğin, mavi bir elbiseyi çok soluk bir pudra ayakkabı ile bir araya getirebilir, elinize ise şık bir lila çanta alabilirsiniz.

Pastel renkleri ile tüm gözleri üzerine çeviren SHU Yeni Sezon Elbiseler ve tulumlar online mağazamızda sizleri bekliyor.

Yorum Yap