Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

SSS

Sitemizden yapacağınız tüm online ödemeli alışverişler Türkiye'nin en güvenli ödeme sistemi PayTR aracılığı ile 3D Secure güvenliği sağlanarak yapılmaktadır. Alışverişlerinizde 2048 bit şifreleme ile desteklenen SSL sertifikası aktif olmaktadır. SHU.com.tr sizin ödeme bilgilerinizi ASLA göremez.

Sorunuza burada yanıt buamadıysanız Çağrı Merkezimize ve Whatsapp Destek hattımız 0536 601 02 20 no'lu telefon numarasından ulaşabilir yada info@shu.com.tr adresimize mail gönderebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Kredi Kartu/Banka Kartı, Havale/EFT ve kapıda ödeme seçeneklerimiz ile aışveriş yapabilirsiniz.

Siparişlerinizin mevcut kargolama süresi 1-7 gündür. Hafta sonları ve mesai saatleri dışında yapılan alışverişleriniz haricinde genellikle ödemeyi takip eden 24 saat içerisinde satın aldığınız ürünü kargoluyoruz.

Siparişinizi oluşturduktan sonra, üyeliğiniz üzerinden HESABIM>Kullanıcı Bilgilerim sayfasına girerek sağ kısımda bulunan Siparişlerim menüsünden siparişinizin kargo durumuna ve kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz.

Kargolarınız, anlaşmalı kargo firmamız Sürat Kargo üzerinden gönderilmektedir.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm ürünleri 15 gün içerisinde kullanılmamış ve etiketleri sökülmemiş olmak şartıyla değişim ve iade yapabilirsiniz. İade taleplerinizi HESABIM>Kullanıcı bilgileri sayfasında sağ menüde bulunan Siparişlerim menüsüne tıklayarak ilgili sipariş üzerinden iade butonu ile oluşturabilirsiniz.

Kargolarınız ücretsiz gönderilmiş olsa da kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapmanız durumunda ek 6,99₺ kapıda ödeme ücreti bulunmaktadır.