Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

Parlak Taytlar Nasıl Kombinlenir?

Parlak Taytlar Nasıl Kombinlenir?

90’ların retro parçası parlak tayt modelleri, modanın döngüselliğinden nasibini alan parçaların başında geliyor! Tarihin tekerrür etmesi gibi, geçmişte yükselişe geçip trend olan parlak tayt kombinleri, bir kez daha trend alarmı veriyor.

Ev konforunu sokakta da zahmetsizce sürdürebileceğin taytlar, her stiline ayak uyduracak kadar iddialı! Spor ayakkabılarla eşleştirildiğinde hafta sonları yürüyüşlerine ya da egzersizlerine eşlik edecek taytlar, iddialı üstlerle eşleştirildiğindeyse seni gündüzden geceye taşımaya hazır. Yani onu stiline adapte etmenin binbir türlü yolu var! 😊 Yaratıcılığını konuşturmaya fırsat veren parlak tayt kombinleri ile yapabileceklerine daha detaylı bakalım!

Ofis Stilinin En Şaşırtan Parçası

Kim demiş bu kadar parlaklık ofise fazla diye! Çabasız şıklığın kilit parçası parlak taytlar ofis kombinlerinin de vazgeçilmezi! Tek yapman gereken ciddiyetinin dozunu ayarlayacak parçaları bir araya getirmek!

Yoğun ofis günlerinin kurtarıcısı blazer ceketler ve gömlekler, ciddi duruşunu ön plana çıkaracak eküri parçaların başında geliyor. Stilini bir üst seviyeye çıkaracak blazer ceketler ve şifon gömlekler parlak tayt kombinleri için biçilmiş kaftan! Şıklığın dozunu artırmak istersen stilettolarını ya da çorap çizmelerini iş birliğine davet edebilirsin. Ofis stilinin en şaşırtan parçası unvanını sonuna kadar hak eden parlak taytları, kışın trikolarla bir araya getirerek soğuklara meydan okuyabilirsin. Soğuk havaların koruyucu katmanı uzun paltoları, bu stil oyununa dahil ederek tüm dikkatli bakışları üzerinde toplayabilirsin.

Yaratıcılığını kamçılayacak parlak tayt kombinleri ile sen de fark yaratan stiller ortaya koyabilirsin. Oversize blazer ceketlerle basic tişörtlerini bir araya getirerek ciddiyetin dozunu hafifletebilir, zincir kolyeler ve bel çantalarıyla daha cool kombinler elde edebilirsin. Topuklu ayakkabılar yerine sneaker’ları ya da spor ayakkabıları tercih ederek rahatlığın dozunu bir üst seviyeye taşıyabilirsin. Seçim senin! Eğer hala dolabında parlak tayt açığı varsa, Quzu’nun yeni tayt koleksiyonuna buradan göz atabilirsin! 😊

 

Spora Teşvik Eden Parlak Disco Tayt Modelleri

Dünyayı sarsan COVID-19 virüsü sebebiyle hepimiz normallerimizin dışına çıktık. Ve hiç olmadığı kadar evlerimizde vakit geçirdik. Evde geçirdiğimiz bu süreyi de en verimli şekilde kullanmak ve aktif olduğumuz süreyi de artırmak adına daha çok spor yapmaya başladık. Ya da yapmaya karar verdik ancak harekete geçemedik. İşte seni aldığın karardan geri döndürmeyecek, ertelemene olanak vermeyecek mükemmel bir sebep! Spora teşvik eden parlak disco tayt modelleri, tabularını yıkmana ve yeni rutinini oluşturmana fırsat veriyor. 😊

Harekete geçmek için atman gereken ilk adım, yerinden kalkıp egzersiz için kendine alan yaratmak! İkinci adımsa motivasyonunu daha da yukarı taşıyacak spor kıyafetleri hayatına dahil etmek. Hem evde hem de spor salonlarında rahatlıkla tercih edebileceğin parlak disco tayt modelleri ile sporcu sütyenlerini, crop tişörtlerini ya da bedenini saran atletlerini bir araya getirebilirsin.

Hem gün içerisinde aktif olduğun süreyi artıracak hem de daha fit görünmeni sağlayacak parlak disco tayt modelleri senin de rutinini değiştirebilir. Ne dersin?

 

Gardırobun Olmazsa Olmazı Siyah Parlak Tayt

Taytın en çok tercih edilen rengi hiç şüphesiz siyah! Asil ruhu, baskın karakteri ve uyumlu tavrıyla kombinlerin vazgeçilmezi siyah parlak tayt modelleri gardırobun da kombinlerin de olmazsa olmazı! Yapacağın her kombine uyum sağlayacak kadar alçak gönüllü bu parça seni gündüzden geceye taşıyacak kadar da iddalı… Bol kesim blazer ceketlerden oversize kazaklara, postallardan stilettolara kadar her parçayla uyumlu siyah parlak tayt modelini sabit tutarak kombin alternatiflerini çoğaltabilirsin.

Ofis şıklığının kilit parçası olan siyah parlak tayt modelleri, ciddiyet dozu ayarlanmış gömlekler ve blazer ceketlerle eküri. Ofis şıklığı yaratmak istiyorsan bu mükemmel üçlüyü hemen dolabına dahil edebilirsin. Kombinini çizginin dışına taşımak istersen, balon kollu gömlekleri ya da büzgülü tişörtleri bu oyuna dahil edebilir, iddialı görünümler yakalayabilirsin. Sokak stilini güçlendirmek için crop bluzlar ya da seksapeli yüksek braletlerden yardım alarak girdiğin ortamın ısısını yükseltebilirsin.

Eğer kolej trendi tam senlikse birbirinden farklı çorapları makosen ayakkabılarla tamamlayarak sokakta cool bir hava estirebilirsin. Siyahların bir aradalığı içini karartıyorsa, renkli ayakkabıların gücünü kombinine adapte ederek farklı stiller deneyebilirsin.

 

Parlak tayt modelleri arasında çeşitlilik yaratmak istersen, siyah parlak taytlara alternatif olarak gri parlak tayt modellerine bir şans verebilirsin. Metalik renklerin ışıltılı havasını kombinlerine adapte ederek göz alıcı görünümler yakalayabilirsin.

Yorum Yap