Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Kot Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Deri Ceket ve Kot Pantolon Kombini

Özellikle sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde deri ceketle kombin yapılan kot pantolonlar, spor ayakkabı modelleriyle kullanım için son derece uygundur. İspanyol paça kot pantolon çeşitlerini siyah renkli deri ceketlerle takım haline getirerek ortaya son derce havalı bir görüntü çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 Gömlek ve Kot Pantolon Kombinleri

Kot pantolonlar, gömlek kombinleriyle kullanıldığında oldukça şık bir görüntü oluşturur. Ağartılmış mom jean modelleri oduncu gömlekleriyle kusursuz bir uyum yakalayarak spor ve şık görünmenizi sağlar. Gömlekleri dilerseniz önü kapalı olarak, dilerseniz de bir bluz üzerinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. (Biz aksesuar olarak kullanılmalarını tavsiye ediyoruz.) Yüksek taban spor ayakkabılar da mom jean modelleriyle yaptığınız kombinlere mükemmel bir dokunuş katar.

 Ofis İçin Kot Pantolon Kombini

Ofis ortamında kot pantolon giymeyi düşünüyorsanız, topuklu ayakkabı ve klasik parçalar kullanarak oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz. Özellikle siyah renkli kot pantolonlar ofis ortamında kullanmak için son derece uygundur. Yüksek bel kot pantolonlarla birlikte kullanarak klasik bir görünüm kazanmanızı sağlayan omuz vatkalı bluzlar ise son birkaç yılın favori seçimleri arasında yer alır.

 Şık Davetler İçin Kot Pantolon Kombinleri

Bazı kadınlar davetlerde dahi kot pantolondan vazgeçemezler. Böyle zamanlarda kullanabileceğiniz kot pantolon seçeneklerinin sayısı da son derece fazladır. Pensli krem renk mom jeanler toprak tonlarla birlikte kullanıldığında davetler için son derece şık bir kombin meydana getirirler. Dar ve mavi tonlarındaki kot modelleri ise siyah ceketlerle kombinleyerek davetlerde tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır. Stiletto ayakkabılarla ya da ince topuklu tek bantlı açık ayakkabılarla kombinlediğinizde oldukça şık görünen kot pantolonların üzerine bir bluz ya da bir ceket giyebilirsiniz.

 Günlük Kot Pantolon Kombini

Günlük hayatta tercih edebileceğiniz düz renk bir kot pantolonla, spor bir tişört gün boyu rahat hareket etmenizi sağlar. Dar paça kot pantolonlar her zaman revaçta olmayı başaran modeller arasındadır. Biz şiddetle dolabınızda açık renk bir kot pantolon ve düz beyaz bir t-shirt bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Günlük kullanım için son derece uygun olan bu kot pantolon kombinini aynı zamanda üzerine bir ceket alarak özel davetlerde de kullanabilirsiniz.

Kot pantolonlarla yapabileceğiniz farklı kombinler arasından kendinize en uygun olanı seçin ve tarzınızı yansıtın!

Yorum Yap