Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

Bu Trende Kayıtsız Kalma! Çizgili Kıyafetler

Bu Trende Kayıtsız Kalma!  Çizgili Kıyafetler

MARİN ETKİSİ YÜKSEK ÇİZGİLİ KAZAKLAR

Daha sportif görünümler için özellikle mevsim dönüşlerinde çizgili kazaklar devreye girerken, havaların ısınmasıyla onu omuzlarında bir aksesuar gibi taşıyarak sokağın ritmine ayak uydurabilirsin. Çizgili kazaklarınla yapabileceklerin tabi ki bunlarla sınırlı değil! Sportif ve şık silüetlerin vazgeçilmezi çizgili kazaklar ile etek ve tulumların da eküri olduğunu belirtelim!

Çizgi detayının kombinlerine katacağı hareketi dengelemek için basic parçalardan destek alabilirsin. Çizgili kazak modellerini kışın jean’lerinle ya da pantolonlarınla birleştirerek hem şık hem de sportif bir hava yakalayabilirsin. Özellike crop çizgili kazaklarınla mom fit jean’lerini bir araya getirerek stilini bir üst seviyeye taşıyabilirsin. Rahatlığından ödün vermek istemiyorsan kombinini spor ayakkabılarınla tamamlayabilir ya da booti’lerinle daha feminen bir hava estirebilirsin.

Rahatlığın dozunu artırmak istiyorsan oversize çizgili kazak modellerini kombinine dahil edebilirsin. Kombininde dengeyi yakalamak için skinny ya da slim fit pantolonlarla görünümünü tamamlayabilirsin.

Marin etkisi yüksek çizgili ince trikolarla yazın beyaz şortunla parmak arası terliklerini ya da sandaletlerini bir araya getirerek cool görünümler elde edebilirsin. Özellikle beyaz ve mavinin kontrast etkisini çizgili kazaklar ile kombinlerine taşıyarak stilinle göz kamaştırabilirsin.

ÇİZGİLİ TİŞÖRT MODELLERİ

Çizgili tişört modelleri hem yazın hem de kışın kurtarıcı joker parçalarının başında geliyor. Özellikle yazın marin temalı kombinlerin olmazsa olmazı çizgili kadın tişört modelleri, beyaz şortlar veya pantolonlarla mükemmel uyumu yakalaman için hazırda bekliyor.  Ancak dikkat etmen gereken bazı ufak nüanslar olduğunu hatırlatalım.

Eğer yatay çizgili bir tişört tercih ediyorsan ve çizgi formu kalında, bu seni olduğundan daha hacimli gösterebilir. Daha fit bir görünüm yakalamak için ince çizgili tişörtlerle blazer ceketlerini birleştirebilirsin. Uzun blazer ceketinle, ince yatay çizgili tişörtünü skinny fit ya da mom fit bir jean’le tamamlayarak ofis şıklığı yaratabilirsin.

Daha feminen bir duruş sergilemek için stiletto’larını iş birliğine davet edebilir, güçlü aksesuarlarla mükemmel uyumu yakalayabilirsin. Daha spor kombinler için spor ayakkabıların ya da sneaker’larınla aynı kombini tamamlayarak rahatlığın dozunu artırabilirsin. Hem günlük hayatında hem de yoğun iş günlerinde tercih edebileceğin bu kombinle stilini ortaya koyabilirsin. 

Unutmaman gereken bir diğer konuysa, çizgili tişört modelleri ile bir araya getireceğin parçaların birbiri ile uyumu… Kombinlerinde dengeyi yakaladığın sürece, çizgili tişört modelleri ile mevsimlere meydan okuyabilirsin!

ONSUZ OLMAZ: ÇİZGİLİ GÖMLEK MODELLERİ

Gardırobun olmazsa olmazı gömlek modelleri, zamansız çizgi detayının etkisi altında! Her mevsimin kurtarıcısı gömleklerle kombinlerinde hem şık hem de sportif hava yakalamak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli detaysa çizgilerin yönü! Eğer üst bedeninin daha ince görünmesini istiyorsan, dikey yönlü çizgileri tercih edebilirsin. Daha hacimli bir görünüm içinse yatay çizgiler tam senlik!

Yaz aylarının vazgeçilmezi çizgili keten gömleklerle, keten pantolonlarını bir araya getirerek mevsime ayak uydurabilirsin. Nefes alan doğal kumaşları tercih ederek, hem sıcak havaların bunaltıcı etkisinden korunabilir hem de onu günlük kombinlerinin haricinde sahilde de kullanabilirsin. Bikini ve mayoların üzerinde kullanabileceğin çizgili gömlek modelleri ile plajda da tüm dikkatli bakışları üzerinde toplayabilirsin.

Natürel çizgilerin hakim olduğu çizgili gömlek modelleri ile denim veya beyaz şortlarını bir araya getirerek cool bir görünüm elde edebilirsin. Kombinini, parmak arası terlikler ya da sandaletlerle tamamlayarak zevkli seçimlerinle göz kamaştırabilirsin.

Özellikle ofis kombinleri için ideal olan çizgili gömlek modelleri ile zamansız görünümler elde edebilirsin. Kombinini blazer ceketlerle ve şık dokuma pantolon modelleriyle tamamlayarak ciddi bir duruş sergileyebilirsin. Daha feminen görünümler için mini eteklerini bu stil oyununa dahil edebilirsin.

 ÇİZGİLİ ELBİSE MODELLERİ

Retro akımın öncüsü çizgili elbise modelleri yükselişe geçiyor! Tek parça ile çabasız şıklığı yakalayabileceğin elbiseler her moduna uyum sağlayacak kadar cesur! Çok yönlülüğüyle dolabının favorisi olan bu feminen parçalara çizgi detayı eklendiğinde ortaya muazzam sonuçların çıktığını söylememize gerek yok… Seçtiğin elbise formu ne olursa olsun sahip olduğun bu tek parçaya, biraz çizgi ekleyerek sen de iddialı görünümler elde edebilirsin.

İster ofis şıklığı peşinde ol istersen de tatil için bavulunu hazırla! Yapman gereken tek şey, vücut proporsiyonuna uygun çizgili gömlek elbise modelini bulmak! Yazın vazgeçilmezi ve joker parçası çizgili gömlek elbiseler seni gündüzden geceye taşımayı vadediyor. 😊 Bu harika pratik parça ile şık ve feminen görünümler elde ederken, rahatlığın dozunu da maksimuma çıkarabilirsin.

 Çizgili triko elbise modelleri ise retro bir hava yakalamak isteyenlerin ilk tercihi! Farklı çizgi raporu ve renk detaylarıyla alışılmışın dışına çıkmak istiyorsan çizgili triko elbiseler senin için biçilmiş kaftan… Klasik renklerden uzak polo ya da sıfır yaka elbiselerle dinamik renkleri ve farklı çizgi raporlarını birleştirebileceğin modeller ile sen de 70’lere dönebilirsin. Desenli bandanalarla çizgili triko elbise modellerini bir araya getirerek retro havayı maksimuma çıkarabilirsin. Triko elbise kombinini hasır terlikler ve büyük hasır şapkalarla tamamlayarak hippi ruhunu sokağa taşıyabilirsin. Hippi akımına tam olarak ayak uydurmak istiyorsan gözlüklerini ve makrome çantanı bu kombine dahil etmeyi unutma! 😊

Yorum Yap