Çağrı Merkezi: +90 536 601 02 20

takım - Blog

Yaz Mevsiminin Favorisi Pastel Kombinler…
Yaz Mevsiminin Favorisi Pastel Kombinler…
İçimizi okşayan ve direkt olarak ruhumuza seslenen pastel renkleri, son dönemlerde pek çok farklı kombinde görmek mümkün. Bej, pudra, mint, somon, lila, soluk mavi gibi renk tonlarından oluşan Pastel Renkler, özel davet ve organizasyonlarda zarif bir görüntü oluştururken, sokak modasının nabzına da uyum sağlamaktadır. Peki, Pastel Renkler Nasıl Kombinlenmeli? Özel davetlerde pastel tonları hangi renklerle bir araya getirmelisiniz? Pastel tonları kombinlerken nelere dikkat etmelisiniz? Moda dünyasına yepyeni bir soluk getiren ve etkileri her geçen gün artan pastel renkleri, binbir farklı kombinde kullanabilirsiniz. O halde gelin, Pastel Renk Kombinlerinizi birlikte yapalım…
Uyumlu İkili Takım Modası
Uyumlu İkili Takım Modası

Kadınlar için her mevsim şık ve rahat görünmek isterler. Çoğu zaman elde edilen kombinler istediğiniz sonucu vermeye bilir. Bu sezon moda kapaklarından fırlamış olan takım modası her kadının dolaplarında yerini almayı başarmış ve kombinlerinizi vazgeçilmez parçaları haline gelmiştir.

Kombin yapmak için illa modacı olmaya hiç gerek yok. Her kadın aldığı parçaları birleştirerek kendi kombinlerini yapabilirler. Kombin yapmak içinde moda ile ilgili çok fazla şeyler bilmenize gerek yok. İkili takımlar ile de dilediğiniz konforu yakalayabilirsiniz.

Mesela sezonun öne çıkan ikili takımlar ile her mevsim şıklığı yakalamanız çok kolay. Sonbahar aylarında sweatshirt ve eşofman altı ile bütünlük sağlayarak havalı bir görünüm yakalama şansı bulmuş olursunuz. Yaz aylarında ise kombin yapmak çok daha kolay oluyor. Bir kaç parça ile günü kurtarabiliyorsunuz. Sıcak havalarda şort-basic ikilisi ile kendiniz rahat ve cool hissedebilirsiniz.

Takım modasına ayak uydurmak istiyorsanız özellikle tayt-tişört ikili için vücut ölçülerinizi çok iyi bilmeniz gerekir. Aldığınız parçanın size olduğundan daha bol yada dar durmamalı. Bedeninize tam oturan parçalar sayesinde her daim şık olacağınızı unutmamanız gerekir.

Çoğu kadın modayı takip etmeyi, moda dergilerini karıştırmak isterler. Fakat siz size yakışan parçaları bulup en özel kombinasyonu oluşturabilirsiniz. Sizlerde kendi tarzınıza farklılık katarak istediğiniz görünümleri yakalayabilirsiniz.